Livigno - Szkolenia sportowe podczas ferii

powrót do ofert: Livigno

Nauka jazdy sportowej

Inicjatorem szkoleń sportowych jest Jarek Piechota, który przeszedł cykl szkoleń narciarskiej jazdy sportowej u znakomitego trenera narciarskiego Macieja Bydlińskiego. 

Szkolenie sportowe skierowane jest dla dzieci z roczników 2002 - 2009, które opanowały w sposób bardzo dobry jazdę równoległą na nartach, oraz chcą podnosić swoje umiejętności. Szkolenie sportowe ma na celu poprawę techniki jazdy na nartach.

Miejsce prowadzenia zajęć:

Zajęcia jazdy sportowej (GS oraz SL) odbywają się przy wyciągu nr 10 SKI LIFT AMERICAN

Zajęcia jazdy zadaniowej odbywają się na stokach Carosello 3000 oraz Mottolino.

Zajęcia dzielą się na dwa bloki szkoleniowe:

Jazda Zadaniowa, ma na celu przygotowanie, naukę oraz doskonalenie techniki pod kątem jazdy sportowej.  Duży aspekt kładzie się na doskonalenie jazdy równoległej o różnym promieniu skrętu. Na zajęciach wykonujemy liczne ćwiczenia, które staramy dostosować indywidualnie do każdego uczestnika szkolenia, ponieważ poprawna jazda sportowa wynika z poprawnego opanowania techniki jazdy na nartach.

Jazda sportowa odbywa się na zarezewowanej trasie, gdzie rozstawiamy slalom lub gigant. Po każdym przejeździe kursant otrzymuje od trenera uwagi oraz wskazówki tak aby na bierząco korygować popełniane błędy. Szkolenia są prowadzone, na tyczkach treningówych (lekkich), kolanówkach oraz miotełkach. Ostatniego dnia zajęć, organizujemy zawody z elektronicznym pomiarem czasu.


Szkółka narciarska Livigno

Szkółka narciarska Livigno

Aktualności Livigno

Oferta na sezon 2020/2021 już jest!  W nadchodzącym sezonie proponujemy nową miejscowość w Austri: Zell am See Dodatkowo wprowadzamu szkolenie 2h od godziny 13.30.
Pierwsze szkolenie w Nowym Roku zakończone! Życzymy wszystkim udanego sezonu!
Świąteczna atmosfera, śnieg i puste trasy! Życzymy wszystkim Wesołych Świąt !
Ostatni tydzień Livigno Free Ski w 2016 roku!
Pierwszy tydzień w Livigno już za nami ! Livigno Free Ski tak jak w zeszłym roku nie rozpiesczało śniegiem, jednak wszystkie trasy są otwarte:)

NARTY SĄ DLA KAŻDEGO!
© Copyright Snow Riders, 2009-2020. All Rights Reserved | created by mornel.com | Polityka prywatności