Aktualności

Oferta na sezon 2020/2021 już jest!  W nadchodzącym sezonie proponujemy nową miejscowość w Austri: Zell am See Dodatkowo wprowadzamu szkolenie 2h od godziny 13.30. Zapraszamy do... więcej
Przedłużamy promocję! Osoby, któe zapiszą się na szkolenie do końca lipca otrzymają 150zł rabatu/os. Warunkiem uzyskania rabatu jest, terminowa wpłata zaliczki.
Zapraszamy do zapisania się na szkolenie już teraz! Do końca czerwca promocja, 150zł rabatu od osoby! Promocja obowiązuje przy terminowej wpłacie zaliczki.
Zapraszamy na szkolenie narciarskie kończące sezon zimowy 2018/2019, na lodowcu Kaunertal.  W trakcie wyjazdu prowadzone będzie szkolenie narciarskie dla dzieci i dorosłych, a także szkolenie... więcej
W marcu oraz kwietniu zapraszamy do Livigno! Szkolenia prowadzimy do połowy kwietnia.
Aktualnie mamy jeszcze wolne miejsca we wszystkich lokalizacjach. Miejsc ubywa z dnia na dzień, więc zapraszamy do zapisów już teraz ! 
Ruszyły zapisy na szkolenia w nadchodzącym sezonie! Letnia promocja: Dla każdej osoby, która zapiszę się na szkolenie do końca lipca - 100zł rabatu! Zapraszmy :)  
Oferta na sezon 2018/2019 już w połowie lipca! W drugiej połowie lipca na naszej stronie pojawi się oferta oraz możliwość zapisania się na szkolenia. Zapraszamy! :)
Od marca prowadzimy szkolenia wyłącznie w Livigno !
Uwaga! Dojazd do Livigno aktualnie możliwy jest od strony Bormio (Włochy). Aktualne informacje: https://www.livigno.eu/en/passes  
NARTY SĄ DLA KAŻDEGO!
© Copyright Snow Riders, 2009-2020. All Rights Reserved | created by mornel.com | Polityka prywatności