O nas

Szanowni Państwo!

Pomysł na założenie szkoły narciarskiej zrodził się z wieloletniej pasji, którą chcę zarażać innych. Moja przygoda z nartami zaczęła się, kiedy miałem 6 lat i tata zabrał mnie pierwszy raz na stok. Kiedy wyrosłem z rodzinnych wyjazdów związałem się z sekcją narciarską Uniwersytetu Szczecińskiego, gdzie biorąc udział w licznych zawodach szlifowałem jazdę sportową.

Jednak prawdziwym przełomem był dla mnie obóz szkoleniowy, na którym w roku 2005 zdobyłem tytuł instruktora narciarstwa alpejskiego. Uświadomiłem tam sobie jak wiele przyjemności można czerpać z jazdy i o ile bezpieczniej można zachowywać się na stoku, jeśli umie się wyćwiczyć odpowiednie nawyki. Wiedzę o technikach nauczania jazdy przez kolejne trzy lata mogłem wykorzystywać w praktyce na licznych wyjazdach w Alpy, gdzie jako instruktor, pilot wycieczek oraz rezydent w jednym spędzałem średnio 3-4 miesiące rocznie.

Dopiero po zdobyciu tych bardzo ważnych dla mnie doświadczeń, oraz nawiązaniu odpowiednich znajomości postanowiłem założyć własną szkołę, dzięki której mogę realizować pasję mojego życia – uczyć jak czerpać największą przyjemność z jazdy na nartach przy zachowaniu maksymalnego bezpieczeństwa.

9 lat doświadczenia, ponad 10000 zadowolonych klientów, 7 miejscowości we Włoszech oraz Austrii.

Zapraszam Wszystkich do zapoznania się z zimowymi propozycjami Szkoły Narciarskiej SnowRiders!

Licencja

NARTY SĄ DLA KAŻDEGO!
© Copyright Snow Riders, 2009-2020. All Rights Reserved | created by mornel.com | Polityka prywatności