Polska szkółka narciarska Folgarida

Zapraszamy do naszej polskiej szkółki narciarskiej w Folgarida, Val di Sole.

Polscy instruktorzy Snow Riders prowadzą zajęcia dla dzieci oraz dorosłych. Nasza szkółka narciarska w Val di Sole Marilleva, Folgarida działa podczas ferii zimowych wszystkich województw. Zajęcia prowadzimy na stokach Folgaridy.

Zajęcia rozpoczynamy przy Family Park Folgarida. Na miejsce z Folgaridy można dostać się gondolą 1 lub 2.

Naukę jazdy na nartach w Folgarida prowadzą polscy instruktorzy z uprawnieniami SITN – PZN oraz międzynarodowymi uprawnieniami IVSI. Nasi polscy instruktorzy w Folgarida w ubiegłym sezonie, przeprowadzili szkolenia dla ponad 1200 osób.

Ostatniego dnia (piątek) odbywają się zawody narciarskie, tego dnia nie prowadzimy części szkoleniowej.

Miejsce rozpoczęcia zajęć w miejscowości Folgarida:

Na miejsce zbiórki można dostać się również gondolą nr. 25 z miejscowości Daloasa. Aby przedostać się z górnej stacji gondoli do Family Park Folgarida, należy zjechać niebieską trasą. Dzieci oraz osoby dorosłe zaczynające od poziomu „0” powinny wjechać na miejsce zbiórki gondolą z miejscowości Folgarida.

Podział na grupy:

Uczestnicy podzieleni są na grupy według stopnia zaawansowania podanego w formularzu rejestracji. Po pierwszym dniu zajęć, jeśli jest taka potrzeba dokonujemy zmian w grupach.

Zapisy:

Aby zapisać się do szkółki w miejscowości Folgarida, należy wypełnić formularz rejestracji. Ilość miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

9 lat doświadczenia, ponad 10000 zadowolonych klientów, 7 miejscowości we Włoszech oraz Austrii.

NARTY SĄ DLA KAŻDEGO!
© Copyright Snow Riders, 2009-2020. All Rights Reserved | created by mornel.com | Polityka prywatności