Polska szkółka narciarska Livigno - polscy instruktorzy

Zapraszamy wszystkich miłośników nart, do naszej polskiej szkółki w Livigno, w której szkolą polscy instruktorzy!

Prowadzimy zajęcia nauki oraz doskonalenia jazdy na nartach od początku stycznia do końca kwietnia. Zapraszamy do skorzystania z oferty naszej szkoły narciarskiej w Livigno przygotowanej zarówno dla dzieci jak i dorosłych.

Naukę jazdy na nartach w Livigno prowadzą polscy instruktorzy z uprawnieniami SITN – PZN oraz międzynarodowymi uprawnieniami IVSI. Nasi polscy instruktorzy w Livigno w ubiegłym sezonie, przeprowadzili szkolenia dla ponad 1500 osób.

Szkółka narciarska w Livigno, obejmuje narciarskie przedszkole oraz zajęcia narciarskie dla dorosłych. Zajęcia dla dzieci oraz rodziców prowadzone są równolegle tak, aby cała rodzina miała możliwość skorzystania ze szkolenia.

Miejsce rozpoczęcia zajęć w Livigno:

Dwa pierwsze dni (niedziela, poniedziałek) zajęcia rozpoczynamy i kończymy przy wyciągu nr. 17 San Rocco - Livigno. Od wtorku zajęcia zaczynamy i kończymy przy dolnej stacji gondoli na Mottolino. Ostatniego dnia (piątek) przeprowadzamy zawody narciarskie przy wyciągu nr. 10 Ski Lift American.

Ostatniego dnia (piątek) odbywają się zawody narciarskie, tego dnia nie prowadzimy części szkoleniowej.

Podział na grupy:

Uczestnicy szkolenia podzieleni są przez instruktorów na grupy według stopnia zaawansowania podanego w formularzu rejestracji. Po pierwszym dniu zajęć, jeśli jest taka potrzeba instruktorzy dokonują zmian w grupach.

Zapisy:

Aby zapisać się do szkółki w Livigno, należy wypełnić formularz rejestracji. Ilość miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

9 lat doświadczenia, ponad 10000 zadowolonych klientów, 7 miejscowości we Włoszech oraz Austrii.

NARTY SĄ DLA KAŻDEGO!
© Copyright Snow Riders, 2009-2020. All Rights Reserved | created by mornel.com | Polityka prywatności