Polska szkółka narciarska Schladming-Dachstein

Zapraszamy do naszej polskiej szkółki narciarskiej w Schladming-Dachstein

Zapraszamy do naszej polskiej szkółki narciarskiej w Schladming-Dachstein. Polscy instruktorzy Snow Riders prowadzą zajęcia dla dzieci oraz dorosłych. Nasza szkółka narciarska w Austrii działa podczas ferii zimowych. Polscy instruktorzy Schladming-Dachstein prowadzą zajęcia na stokach stokach w kompleksie Schladming-Dachstein. Polscy instruktorzy w Austrii to nowość w naszej ofercie. 

Naukę jazdy na nartach w Schladming-Dachstein  prowadzą polscy instruktorzy z uprawnieniami SITN – PZN oraz międzynarodowymi uprawnieniami IVSI. Nasi polscy instruktorzy w Schladming-Dachstein w ubiegłym sezonie, przeprowadzili szkolenia dla ponad 500 osób. Oferujemy narciarskie przedszkole dla najmłodszych uczestników. Polska szkoła narciarska Austria, to oferta specjalnie dla Ciebie!

Miejsce rozpoczęcia zajęć:

Zajęcia prowadzimy na stokach Planai . Rozpoczynamy przy górnej stacji gondoli Planai.

Podział na grupy: Uczestnicy podzieleni są na grupy według stopnia zaawansowania podanego w formularzu rejestracji. Po pierwszym dniu zajęć, jeśli jest taka potrzeba dokonujemy zmian w grupach.

Zapisy:

Aby zapisać się do szkółki w miejscowości Schladming-Dachstein, należy wypełnić formularz rejestracji. Ilość miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

9 lat doświadczenia, ponad 10000 zadowolonych klientów, 7 miejscowości we Włoszech oraz Austrii.

NARTY SĄ DLA KAŻDEGO!
© Copyright Snow Riders, 2009-2020. All Rights Reserved | created by mornel.com | Polityka prywatności