Polska szkółka narciarska Val di Fiemme Latemar

Zapraszamy do naszej polskiej szkółki narciarskiej w Val di Fieme Latemar

Polscy instruktorzy Snow Riders prowadzą zajęcia dla dzieci oraz dorosłych. Nasza szkółka narciarska w Val di Fiemme Latemar działa podczas ferii zimowych wszystkich województw. Zajęcia prowadzimy na stokach Val di Fiemme Latemar.

Naukę jazdy na nartach w Val di Fiemme Latemar prowadzą polscy instruktorzy z uprawnieniami SITN – PZN oraz międzynarodowymi uprawnieniami IVSI. Nasi polscy instruktorzy w Val di Fiemme Latemar w ubiegłym sezonie, przeprowadzili szkolenia dla ponad 500 osób. Oferujemy szkolenia dla dorosłych, oraz narciarskie przedszkole dla najmłodszych uczestników.

Miejsce rozpoczęcia zajęć:

Zajęcia prowadzimy na stokach Ski Center Latemar. Rozpoczynamy na górnej stacji wyciągu nr 17 (LATEMAR). Dolna stacja wyciągu znajduje się w miejscowośći PAMPEAGO. Do miejscowości Pampeago najlepiej dotrzeć samochodem.

Podział na grupy: Uczestnicy podzieleni są na grupy według stopnia zaawansowania podanego w formularzu rejestracji. Po pierwszym dniu zajęć, jeśli jest taka potrzeba dokonujemy zmian w grupach.

Gdzie najlepiej wybrać nocleg ?

Najbliżej znajduje się miejscowość Pampeaga, polecamy również noclegi w: Stava, Tesero, Cavalese, Ziano, Predazzo.

W Val di Fiemme Latemar, nie prowadzimy zajęć dla dzieci oraz dorosłych początkujących od „0”. Zapraszamy do Folgaridy lub Livigno.

9 lat doświadczenia, ponad 10000 zadowolonych klientów, 7 miejscowości we Włoszech oraz Austrii.

NARTY SĄ DLA KAŻDEGO!
© Copyright Snow Riders, 2009-2019. All Rights Reserved | created by mornel.com